Harmancık Vaillant Servisi

Harmancık Vaillant Servisi Sobaların tarihe karışması ile birlikte günlük hayatımızın bir parçası olan ve teknolojik özelliğe sahip kombiler ısınma sorunun büyük ölçüde ortadan kaldırdı. Kömüre göre hesaplı olan ve mutfak tüpü sorununu ortadan kaldıran doğal gaz, kombilerle kullanışlı hale gelmiştir. Ülkemizde de ısınma büyük oranda doğal gazla gerçekleşmektedir. Harmancık Vaillant servisi günümüzün ısınma teknolojisi olan kombiler konusunda profesyonel çözüm üretmektedir.

Harmancık Vaillant Servis

Yeni ve eski nesil bütün kombilerde gerekli teorik bilgiye sahip servis ekibimize güvenebilirsiniz. Şirket olarak ekibi oluştururken işini seven, sertifikalı ve bu işte yeterli deneyime sahip elemanlara öncelik vermekteyiz.

Güncel Servis Çözümleri Sunuyoruz

Bütün cihazlarda yedek parça ve servis önemlidir ve bu kategoride kombiler en önemli cihazlardır. Tehlikeli olduğu kadar kaliteli kullanım özelliğine sahip kombiler, profesyonelliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu kategoride gerekli belgeleri elinde bulundurmayan firmalar servis hizmeti veremez. Bakım ve onarım işlemlerinde servis ekibi sorumludur.

Harmancık Vaillant Kombi Servisi

Randevu alma, adrese ulaşma, kısa sürede bakım yapma, yedek parça montajı ve cihaz test işlemi servis hizmetimizin ana konuları oluşturmaktadır. Gün içerisinde her müşteri için uygun saatin belirlenmesi oldukça zordur. Müşteri hizmetlerimiz müşterimizin mesai dışı önerilerine açıktır. Ayrıca tatil günlerinde de servisimiz müşteri taleplerini değerlendirmektedir.

Adrese Tam Saatinde Ulaşıyoruz

Randevunun belirlendiği saatte adrese ulaşan şirket elemanlarımız telefon açarak adrese ulaşmaktadır. Adrese gelen elemanlarımız kombiyi yerinde inceler. Bursa Vaillant Servisi İnceleme işleminin ardından ekibimiz şikayetleri dinler ve tamir programı oluşturur. Bu tamir işleminde yedek parça ve servis işlemi ayrı ücretlendirilmektedir.

Bakım işleminde kombinin bacası, ısıtma tabletleri ve diğer bütün parçaları tek tek gözden geçirilmektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından elemanlarımız kombinin bakım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kombi Bakımının Önemi Nedir?

Servis hizmetinin önem kazandığı en önemli konu kuşkusuz kombilerdir. Kombinin bakım işleminde dikkat edilecek hususlar, kış aylarında sorunsuz bir şekilde ısınma imkanı sunacaktır. Bacası ses çıkaran, gürültülü çalışan, yüksek derecede ısıtma işlemini yapan, gaz kaçıran veya su sızdıran kombiler ciddi anlamda tehlikedir.

Harmancık Vaillant 

Kombiler doğal gaz şebekesine bağlıdır ve patlama meydana geldiği zaman binada ciddi hasara neden olur. Maddi hasarın yanı sıra can kaybı da meydana gelmektedir. Doğal gaz faciası ile karşılaşmamak için kombinizi yıllık düzenli temizletmelisiniz ve arızasını ihmal etmemelisiniz.

Neden Profesyoneller Tercih Edilmelidir?

Kombilerin elektronik olması ve karmaşık özelliği nedeniyle profesyonel çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Bakım ve onarım için gerekli tecrübeye ve belgeye sahip olmak gereklidir.

Profesyonel servis ekibimizi tercih ederek;

  • Cihazınızın tamir ve bakımını güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kış aylarında zaman kaybetmeden servis işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ekonomik ve kaliteli çözüm seçenekleriyle taşınabilirsiniz.

Şirketimizin Harmancık Vaillant Servisi elemanları da bu yönde eğitim almaktadır ve müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir