İznik Vaillant Servisi

İznik Vaillant Servisi Zaman, işçilik, parça montajı, bakım ve tamir kategorisinde uzman kombi ekibimiz, eski model veya yeni model bütün cihazlara bakmaktadır. Yeni çıkan cihazların bakımında ise ekibimiz bilgilendirilmektedir ve her bir servis elemanı bu konuda eğitilmektedir. Yola her zaman için bilenle çıkan İznik Vaillant servisi şirketimiz tecrübeye önem vermektedir.

İznik Vaillant Servis

Servis Ekibimizin Özellikleri Şirket olarak servisçilik kategorisinde dikkat ettiğimiz en önemli konu servis ekibi oluştururken tecrübeye önem vermemizdir. Bu işe yeni başlamış ve yeterlilik belgesine sahip olmayan kişileri servise almıyoruz. Deneyime, tecrübeye ve birikime sahip elemanlardan oluşan personellerle yola çıkıyoruz. Zamanı iyi kullanan, müşteri ile diyaloğunda titiz davranan ve işi zamanında teslim eden servis elemanlarıyla etkili çözüm üretiyoruz.

İznik Vaillant Kombi Servisi

Kombilerde meydana gelen arızalar, özellikle kış aylarında acil çözüm gerektiren bir durumdur. Kış aylarında soğuktan etkilenmemek için kombilerin aynı gün içerisinde tamir edilmesi gerekir. Servisimizin deneyimli ve güncel çözüm üreten personeli bu bilinçle hizmet vermektedir.

İlk Aşamada Randevu Alınmalıdır

Servisle ilgili problemlerin tam anlamıyla çözülebilmesi için randevu alınması gerekir. Herkesin zamanı kıymetlidir ve herkesin müsait olduğu zaman dilimi farklıdır. Bu nedenle ekibimiz öncelikle randevu sistemi oluşturarak işe başlamaktadır. Ekibimiz tamir için en uygun tarihi belirlemektedir ancak bu belirleme işlemi müşteri onayı ile gerçekleşmektedir. Müşterimizin memnun olması bizim için önemlidir.

Randevuya göre hareket eden şirketimizin deneyimli eleman kadrosu adreslere ulaşmadan önce iletişime geçmektedir. Son anda bir aksiliğin çıkması durumunda ileri tarihe yeni bir randevu işlemi gerçekleşmektedir.

Güven ve kalitenin ön planda olduğu, pratik servis çözümlerinin zaman kazandırdığı bu sektörde profesyonelliğin önemi büyüktür. Bursa Vaillant Servisi Deneyimli olmanın yanı sıra tecrübeyi çalışma prensibi haline getiren çalışanlarımız seri ve kaliteli servis çözümleriyle hareket etmektedir.

Zamana Karşı Yarışıyoruz

Servis hizmeti denildiğinde zamanın kıymeti her zaman için artmaktadır. Servisçiliği meslek edinmiş, gerekli teorik eğitimi almış olan personelimiz hızlı ve güvenli bakım yapmaktadır. Her müşterimiz için belli bir zaman dilimi ayırıyoruz ve bu zaman dilimi içerisinde bakım işlemini bitirmeye çalışıyoruz. Zaman kaybına tahammülü olmayan servisimiz gün boyu birçok müşterinin kombisini tamir etmektedir.

Servis Hizmetinde Güvenilir Çözüm

Ekip ruhunun ön plana çıktığı servis hizmetinde her zaman işin uzmanı olmak gerekir. Ekibimiz takım anlayışı ile çözüm üretmektedir ve yedek parçaları her zaman servis aracında hazır bulundurmaktadır. İznik Vaillant Servisi Zaman kaybetmeden gerekli yedek parçalar anında kombilere montajlanmaktadır.

Yedek parçaların fiyatı servis ücreti dışında hesaplanmaktadır. Servis hizmetinde;

  • Zamanında adrese ulaşma,
  • Ekonomik ve aynı zamanda kaliteli servis çözümleri oluşturma,
  • Kısa sürede kombi servis işleminin gerçekleştirme,
  • Kombiyi kullanıma sunma

Aşamaları takip edilmektedir. Cihazınızın genel bakım ve onarım işlemleri ile ilgili bütün konularda müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir