Vaillant Kombi Arıza Kombi üretimi konusunda büyük bir potansiyele sahip olan Vaillant bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz firmamızla web adresimiz üzerinden iletişim kurarak kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Yapılan bakımların ardından Vaillant ürünlerine yenilik kattığımız firmamızdan alınan garantili hizmetler, uygun ücretler karşılığında sağlanmaktadır. Oluşturulan taleplerin ardından kısa sürede müşteri adreslerine ulaşan firma personellerimiz arasındaki planlı çalışma, hizmet kalitemizi yükseltmektedir. Ayrıca firmamızda uygulamalı hizmetlerimiz dışında müşterilerimiz, sadece müşteri hizmetleri desteğiyle de birçok problemden kurtulabilirler.

Vaillant Kombi Arıza Onarım

Profesyonel hizmet anlayışının benimsendiği firmamızdan hizmet talebinde bulunan müşterilerimiz aşağıda belirtilen sıralamayla sorunlarına çözüm üretebilirler ;

  • Servis talebi oluşturma,
  • Müşterilere geri dönüş,
  • Onarım personellerinin adrese ulaşması,
  • Müşterilerle yapılan bilgi alışverişi,
  • Bakım ve onarım çalışmaları,
  • Mini anket çalışması

Müşteri bilgisi dışında hiçbir işlem yapmayan firma personellerimiz, yaşanılan sorunla ilgili genel bilgilendirmeler yaparak adresten ayrılırlar.

Vaillant Arıza Ücreti

Garanti süresi 2 yıl olan Vaillant ürünlerinde kaynaklanan arızaların onarımlarından ücretin alınmadığı firmamızda bu durum yapılan servis hizmeti sonrası ortaya çıkmaktadır. Vaillant Kombi Arıza Müşteri kaynaklı veya garanti kapsamı dışındaki ürünlerden ise ufak miktarların alındığı firmamızda özellikle mevsim geçişlerinde kampanyalar yapıyoruz. Bu şekilde müşterilerimizi Vaillant ürünlerine servis hizmeti almaya teşvik ettiğimiz firmamızda tüm yedek parça seçenekleri bulunmaktadır. Piyasada bulunan Vaillant yedek parçalarının tamamını daha kaliteli ve uygun fiyatlara müşterilerimiz bizim bünyemizden de temin edebilirler.

Servis Talebi Hangi Saatlerde Oluşturulur?

Aktif olarak kampanya ve hizmet duyuruları yaptığı web adresi iletişim alanında talep formu bulunan firmamızın bu bölümünü ziyaret edenler saniyeler içinde yetkililerimize isteklerini iletebilirler. Talep formunda kişisel ve iletişim bilgilerinin yanı sıra sorunun ne olduğunun da istendiği firmamızda personellerimiz bilgiler doğrultusunda ekipmanla adrese gidiyorlar. Bursa Vaillant Servisi Talep oluşturma işlemlerinin 7/24 yapıldığı firmamızda müşterilerimiz hizmet ulaştırmaya ise mesai saatleriyle birlikte başlıyoruz. Talep sırasına göre geri dönüşlerin yapıldığı firma personellerimiz, müşterilerimizin isteklerine göre mutlaka belirlenen saatte adrese ulaşıyorlar.

Vaillant Kombi Arıza Müşteri Hizmetleri

Günün her saati bir yetkiliyle ulaşmanın mümkün olduğu müşteri hizmetleri biriminin yer aldığı firmamızda birçok sorun buradan çözüme kavuşturulmaktadır. Önemli olmayan problemler için yapılan yönlendirmeler müşterilerimizin Vaillant ürünlerinden kesintisiz faydalanmalarını sağlamaktadır. Ürün ve kampanyalar hakkında ön bilgilerinde verildiği müşteri hizmetleri birimimizden müşterilerimiz istedikleri saatte faydalanabilirler.

Servis Hizmeti Süresi

Bursa Vaillant Kombi Arıza veren en geniş personel kadrosuna sahip adres olan firmamızda en büyük yükü saha elemanlarımız çekmektedir. Bursa’in tüm noktalarında bulunan ve ofis çalışanları tarafından yapılan yönlendirmelerle kısa sürede adrese ulaşan personellerimiz saat konusunda da çok titiz davranıyorlar. Karışıklık çıkmaması için belirlenen saatte adrese hareket etmemek için önceden iletişime geçen bakım personellerimiz hizmetlerini de en kısa sürede tamamlıyorlar. Her geçen gün artan müşteri potansiyelimiz arasına girerek Vaillant ürünlerinize kalite katmak isterseniz sizde yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.