Kombilerinizin uzun yıllar yüksek performans ile çalışabilmesi için Bursa Kombi Servisi hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Yetki belgeleri bulunan teknik personelimiz alanında uzman ve memnuniyet odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden teknik personellerimiz Vaillant marka kombileriniz için tüm yeni çıkan modellerinde çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Bakım, montaj ve arıza destek taleplerinizde çözüm merkezi olarak hizmetler vermekte ve her çağrı hızlı, titiz, kaliteli bir şekilde cevaplanmaktadır.

Kombi Bakımının Faydaları

Kombi evlerinizin bel kemiğini oluşturan elemanıdır. Bu nedenle dört mevsim sorunsuz çalışması farklı alanlarda mağduriyetler yaşanmasının önüne geçer. Su, elektrik ve doğalgaz enerji kaynakları ile çalışan bu komplike cihazların bakımı güvenli kullanım açısından da çok önemlidir. Kombi çalışma performansının artması ve enerji kullanımının azalması için senede bir periyodik bakımlar yaptırılması önemlidir. Bunlar dışında:

* Sıcak su kullanımlarınızda az enerji harcar.

* Peteklere giden su daha sıcak olur. Bu da ısınma avantajı getirir.

* Kış aylarında sorunsuz çalışır. Faturalarınız azalır.

* Bacaların düzenli temizlenmesi güvenli kullanım oluşturur.

* Temiz baca enerjinin kısıtlı harcanmasını ve daha fazla performans almanızı sağlar.

Kombi Montajında Uzman Teknik Destek

Kombi montajı uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Güvenlik ve yüksek verim için bu çok önemlidir. Montaj süreci gaz ve üretici dağıtım şirketlerinin şartnamelerine uygun şekilde yapılıyor. Bu alanda Bursa Vaillant Kombi Bakım hizmetleri arasından taleplerde bulunarak cihazınızı verimli kullanmanın ilk adımını atmış olabilirsiniz. Kombi montajında takip ettiğimiz adımlar:

1.) Projede uygun olan duvara askı aparatları ile monte edilir.

2.) Hermetik modellerde baca çıkışı için yer açılır.

3.) Baca şartnameye uygun olarak monte edilir.

4.) Tesisat gidiş ve dönüş bağlantıları kontrol edilir.

5.) Kalorifere su verilir.

6.) Montaj aşamasında 2 tane vana ve pislik tutucu monte edilir.

7.) Gaz bağlantısı tamamlanır. Gaz kaçağı olmaması için kontroller yapılır.

8.) Yoğuşmalı modellerde yoğuşma gideri düzenlenir.

Bu adımlar ile kombinizin montajı başarılı bir şekilde tamamlanır.

Kombi Arızalarında Profesyonel Çözümler

Isınma, sıcak su ve ocak alanlarında kullanılan kombiler, oldukça yoğun bir çalışma sistemine sahip cihazlardır. Elektrik, su ve doğalgaz ile çalışan bu cihazlar farklı nedenlerden dolayı arızalanabilir. Özellikle bakımı yapılmayan cihazlar farklı sorunlara maruz kalabilir. Bu alanda profesyonel çözümler için Bursa Vaillant Kombi Bakımı hizmetlerini talep edebilirsiniz. Kombinizde pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Çalıştığı halde ısı vermeyen cihazlar, pek çok nedenden dolayı arızalanmış olabilir. Termostat düşük derecede kalmış olabilir. Gidiş- dönüş hattındaki filtrelerde tıkanma yaşanmış olabilir. Vanaların kapalı olmasından kaynaklı ısı engellenmiş olabilir. Her neden için farklı bir çözüm gerekir. Arıza durumunda profesyonel ekiplerimiz önce arıza nedeni keşfi yapar. Ve sonrasında hızlı, pratik çözümlerle arızın giderilmesi için çalışır. Ekiplerimiz cihazınızın ilk günkü kalitesinde verim sağlaması amacı ile çalışmalar yürütür.

Kombiler doğru teknik destek takipleri ile uzun yıllar yüksek performans ile çalışabilir. Bu da verimli ve bütçe olarak ekonomik bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir