Vaillant Kombi Model Analizleri

Vaillant Teknik Servisi Olarak bazı vaillant kombi modellerini (eski ve yeni) sizler için analiz ettik. Bu sayede sizlerde vaillant kombi hakkında teknik bilgiye sahip olabilirsiniz. Detaylı olarak eski ve yeni modeller üzerinde çalışma yapıyoruz.  Bazı teknik detayları özet geçerek vaillant cihazlarını daha iyi tanımanızı sağlıyoruz.

1-Vaillant İntro Tam Yoğuşmalı : Vaillant son seri ürünlerden biri olan intro modeli, tam yoğuşmalı olup çelik eşanjör  ve kombinasyon frekanslı sirkülasyon pompasına sahiptir. Bu sayede suyun akış hızı sıcaklık derecesine göre hareket eder.

2-Vaillant Vuw 286/7-2 Ecotec Pure : Vaillant en çok satanlar listesindeki Vuw 286/7-2 modeli teknik özellik bakımından
ptv ve Ptc sensör donanımına sahiptir. Cihazda kullanılan 3 yollu tamir takımı ve Grundfos marka step motor alanının en kaliteli ürünüdür.

3-Vaillant Ecotec Plus 236-5 : Musluğun açılması ile ortalam 8 mt tesisata en hızlı sıcak gönderen vaillant kombi modelidir.
Son derece çevre dostu olan ve dış hava ısısına göre eşanjör sıcaklığını sabit tutabilen tam yoğuşmalı vaillant kombi modelidir.
Üst düzeyde yakıt tasarrufu ve tam yoğuşma teknolojisi ile %105 oranında tasarruf sağlamaktadır.

4-Vaillant Ecotec Vuw 236/5-3: Akıllı depolama ve micro programlama ile anında sıcak su garantisi. Aqua sensör teknolojisi ile sabit sıcaklıkta su garantisi, ve
bekleme modunda iken sınıfının en az elektrik tüketen cihazıdır. Otomatik fan kademesi ve pompa teknolojisi ile Alman kalitesinin adeta gölgesi niteliğinde vaillant kombi.

5-Vaillant Ecotec Exclusive Green iQ 36 multi : Vaillant yeni sezon ürünlerinin en yeni gözdesi olan cihaz Green iQ A+ enerji verimliliği sunar. Maksimum performansı maksimum tasarruf ile
yaşamanızı sağlar. Vaillant servisi ve konfor iklimlendirmesi açısından en çok talep gören cihazdır.
Vaillant Green iQ standartlar dışında kullanım suyunda bile yoğuşma sağlayan multi yoğuşma teknolojisine sahip tek üründür.
Bu özelliği ile %8 ila %10 oranında daha fazla kullanım suyu verimliliği sunarken, yüksek konfordaki sıcak suyu daha tasarruflu kullanmanızı sağlar.

Vaillant servisi bursa olarak yukarıda bazı modelleri sizler için inceledik kısa bilgiler verdik. Vaillant kombi dünyada 2012 yılında 50 milyonuncu kazanını satarak bir rekor gerçekleştirmiştir. Sizlerde ekonomik ve tasarruflu vaillant kombi modelleri için keşif ve bilgi randevusu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir